S.S.S.

Satın Alma Seçeneklerim Nelerdir?

  Satın alma işleminizi Master veya Visa kredi kartı ile yapabilirsiniz.


Fırsat Biletimi Nasıl Alabilirim?

  Fırsat biletiniz satın alma işleminden sonra e-mail adresinize yollanır.


Etkinliğe Girişte Ne Yapmam Gerekiyor?

  Biletleme zorunlu olmayan durumlarda etkinliğe girişte fırsat biletinizi kapı kontrole göstermeniz yeterli olacaktır. Biletleme     gereken durumlarda size gelen e-maili etkinlik   gişesine beyan edip biletleme yapabilirsiniz.


Başka Bir Kişiye Firsat Hediye Edebilir Miyim?

  Fırsatınızı satın aldıktan sonra size e-mail ile gelen fırsat biletini istediğiniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz, tek yapmanız    gereken ister çıktı alarak ister e-mail ile   arkadaşınıza yollamak.


Aldiğim Ürünü Iade Edebilir Miyim?

  Almış olduğunuz etkinlik bileti organizatör firmanın talimatı doğrultusunda iade edilebilirliği vardır.


Fırsatgisesi.Com Indirim Oranı Sabit Midir?

  Fırsatgisesi.com indirim oranları organizatör şirketin belirlemiş olduğu indirim oranına göre belirlenir ancak bu indirim en az    %10 en çok %50 civarındadır.


Etkinlik Koltukları Neye Göre Belirlenir?

  Satın aldığınız etkinlikte bilet satışı koltuk numaralı yapılıyor ise koltuk numaralarınız organizatörün fırsat gişesine tahsis    ettiği koltuklar arasından seçilerek satın alma   işleminiz sırasında mail olarak size gönderilir. Bazı durumlarda ise fırsat    biletinin etkinlik gişesine beyanı ile size ait koltuk organizatör tarafından belirlenir, bu durum size   gelen mailde     belirtilecektir.


Taksitli Alışveriş Yapabilir Miyim?

  Fırsatgisesi.com sitesinde etkinlik sahibinin (organizatör firma ) sunduğu taksit imkânı doğrultusunda taksitli alışveriş     yapabilirsiniz.

©2018 Objektif Bilişim İleri Teknoloji Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.